Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Hakkımızda

ESTRELLA Estetik

2004 Yılı itibarı ile yöneticimiz Yıldız UYSAL önderliğinde İzmir merkezli olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, 14 yıldır uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterilerine hizmet vermektedir. Estrella Estetik markası ile hizmet veren firmamız, on binlerce müşterisine sağlıklı ve ferah bir salon konsepti ile hizmet vermektedir.

Estrella Estetik İzmir güzellik merkezleri arasında prestijli ve saygın bir konuma sahiptir. Estrella Estetik olarak en sağlıklı ve en etkili teknikleri kullanarak müşterilerimizin en iyi sonuçları alabilecekleri uygulamalarımız, müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde etkin rol oynamaktadır.

“Güzelliğinize güç katar” sloganı ile her yeni gün yeni müşterilerini ağırlayan Estrella Estetik ekibi İzmir güzellik ve estetik merkezleri arasında fark yaratan ve sektöre yenilikler kazandıran yatırımları ile kıskandıran bir marka enerjisine sahiptir. Bize 14 yıldır bu enerjiyi sağlayan güç aslında bizi tercih eden müşterilerimizin hizmetlerimiz sonrasında gösterdikleri memnuniyettir. İçinde bulunduğumuz güzellik ve estetik merkezleri sektörüne yenilikleri getirmek adına sürekli yeni ar-ge çalışmaları yapan Estrella Estetik ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimizin en doğru uygulamalar ve en etkili teknikler ile tanışmaları için durmadan çalışıyor ve yatırımlarımızı işimizi daha fazla büyümek için yapıyoruz.

Lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, kavitasyon, ithal ağda, mikroplus ile zayıflama gibi bir çok hizmeti işinin uzmanı personeli ile müşterilerine sunan Estrella Estetik ekibi eğitimli, güler yüzlü, müşterisinin istediğini bilen ve ihtiyaçlarını belirleyen kurumsal yapısı ile müşterilerinin güzelliğine güç katan uygulamalar sunmaktadır.

2015 yılı itibarı ile kurumsallaşma ve şubeleşme kararı alan firmamız, hem kendi bünyesinde hem de franchise sistemi ile şubeleşme kararı alarak Türkiye geneli bayilikler vermeye başlamıştır. Kurumsal, sektörü tüm dinamikleri ile tanıyan, 14 yıllık deneyime sahip, işinin uzmanı çözüm ortakları, personel ve yönetim kadrosu ile hizmet veren firmamızın bayisi olarak sizde bölgenizde Estrella çatısı altında ailemize katılarak müşterilerinizin güzelliğine güç katabilir, aynı zamanda kendi işinizi kurma fırsatı ile doğru bir yatırım yapma imkânı bulabilirsiniz.