Hakkımızda

Estrella Medical Group

2004 yılında kurulan ESTRELLA Medical Group üstün tecrübe, bilgi birikimi ile kaliteli estetik, güzellik ve sağlık turizmi danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Yurtiçi ve yurtdışından gelen danışanlar ile güçlü, şeffaf iletişim kuran, kaliteli ve güvenli hizmet sunan kurumumuz sağlık danışmanlığı sektöründeki güçlü yerini düzenli olarak aldığı sayısız ödülle korumaktadır. Bu nedenle danışanlarımıza uluslararası standartta hizmet verebilmek için sürekli olarak ”KALİTE GELİŞİM PROGRAMLARI” uygulamaktayız.

Amacımız mesleki ve kişisel gelişime önem veren yetkin çalışanlarımız ile etik ve güvenilir ortamda sağlık turizmi danışmanlığı sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir. Kurumumuzda, Sağlık Turizmi ile ülkemize gelen hastaların beklentilerine yönelik yönlendirme programı titizlikle hazırlanır. Uluslararası ve yurtiçi danışan departmanlarımız, bireylere henüz evlerindeyken seyahatleri ve devamında alacakları hizmetler ve sonrası süreç ile ulaşım, konaklama hizmetleri dahil olmak üzere detaylı ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Kurumumuzda, geri bildirim alınan Danışan Hizmetleri Departmanı, Çağrı Merkezi Sistemi departmanında görevli uzman kişiler, yurtiçi ve yurtdışından gelen danışanlarımızın istek ve memnuniyetleri için sürekli çalışmaktadır.

Videoyu oynat
Estrella Medical Group
Vizyon

Ülkemizi ve ESTRELLA Medical Group unvanını estetik danışmanlık sektöründe dünya markası yapmaktır.

Misyon

Uluslararası Kalite Standartlarına uygun hizmet veren ve sektörde üst düzey memnuniyeti sağlayan marka olmayı sürdürmektir.

Neden Estrella?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız.

Çünkü bizler;
Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

WhatsApp'tan mesaj gönder