Basında Biz

111

Güvenli Güzellik Estrella Medical Group’da 

Korona virüsü nedeniyle uzun süredir kapalı olan güzellik merkezleri kapılarını yeni normalleşme kurallarına göre açarken, Türkiye’den Dünya’ya açılmış olan Clinicas Estrella Güzellik Merkezi, güvenli güzellik parolasıyla çalışmalarına başladı. Korona virüsü salgını çıktığında en çok etkilenen ekonomik ve sosyal alanlardan birisi de şüphesiz ki güzellik merkezleri oldu. Salgının yoğun olduğu dönemde başlayan kısıtlamalardan güzellik merkezleri de nasibini aldı ve güzellik merkezleri normalleşme süreci adımları atılana kadar kapalı kalmak zorunda kaldı. Güzellik merkezlerinin kapalı kalması da, birçok kadının doğal güzellik ihtiyacının karşılayamaz haline gelmesine neden oldu.

Ödüllerin merkezi Estrella Medical Group!

İzmir’de ve Almanya’daki 3 şubesiyle güzellik alanında hizmet veren Clinicas Esteralla, verdiği hizmetler nedeniyle yurt içi ve yurt dışında ödüllere doymuyor. İzmir’de 2004 yılından beri Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile İzmir, Ege ve Türkiye’nin her yerinden bay ve bayan müşterileriyle buluşan Estrella, Almanya’daki 3 şubesiyle de güzellik konusunda çözümler sunuyor. 16 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Medikal Group Kurucusu Yıldız Uysal, merkez olarak hijyen ve sosyal mesafe kurallarına son derece önem verdiklerini belirtti.

22
33

Estrella Medical Group Ödül Sahnesinde!

MOOD Dergisi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen törenle “5. Mood Ödülleri” sahiplerini buldu. Sanat, spor ve medya gibi birçok farklı mecradan önemli isimlerin katıldığı törende ‘Yılın En iyi Estetik Merkezi’ ödülünü İzmirli firma Estrella Estetik aldı. İstanbul, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde “5. Mood Ödülleri” ödül törenine sanat, spor ve medya camiasından önemli isimler katılırken, birçok farklı kategoride ödül dağıtıldı. Çeşitli sahne gösterilerin de sergilendiği gecede, jüri tarafından ödüle layık görülen kişi ve kurumlara ödülleri verildi.

Ödüllere Doymayan Güzellik!

Türkiye’den, İzmir’den Dünya’ya açılan Clinicas Estrella Güzellik Merkezi, ödüllere doymuyor. İzmir merkezli çalışan Clinicas Estrella, Türkiye’den ve Dünya’dan ödül üstüne ödül almaya devam ediyor. Clinicas Estrella adına ödülleri toplayan Yıldız Uysal, güzellik merkezi olarak, insanlara düşündükleri güzellikten daha fazlasını vermenin gururunu bu ödüllerle yaşadıklarını belirtti.

4
5

Yıldız Uysal, ‘Yağ aldırmak, zayıflamak değildir’

Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetleri Estetik Direktörü Yıldız Uysal, “Liposuction denilen sistem, zayıflamayla giderilmeyen bölgelerdeki yağların vücuda daha uygun hale getirilmesini sağlayan cerrahi bir yöntemdir” dedi. Şişman olmayan ama yağ problemi olan insanların kilo problemlerinin çözüm yolarından en iyisinin Liposuction (likosakşın) olduğunu belirten Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetleri Estetik Direktörü Yıldız Uysal, yağ aldırma cerrahi müdahalesi hizmeti veren merkezlerine özellikle kadınların bu konuda yoğun talebi olduğunu belirtti. Uysal, yağ aldırmakla ilgili merak edilenleri cevapladı.

Estetik Direktörü Yıldız Uysal: ‘Diş estetiği özgüven verir’

Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetleri Direktöre Yıldız Uysal, diş estetiğinin son yıllarda çok önemli estetik gerekleri içine girdiğini belirterek, “Diş estetiği insana güzel gülüş ve özgüven verir’ dedi. Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetleri’nde ‘Diş estetiği’ üzerine sorularımızı Estrella Estetik Direktör Yıldız Uysal cevapladı. Bütün estetiklerinin güzellik ve güzel görünme adına yapıldığını belirten Uysal, diş estetiği sadece güzellik değil aynı zaman da insana özgüven verdiğini söyledi. Estrella Estetik olarak diş estetiği konusunda uzman estetikçilerle çalıştıklarını belirten Uysal, kişinin talepleri kadar, bizim önerimiz de diş estetiğinin nasıl ve hangi aralıklarla yapılması gerektiğine karar verildiğini belirtti.

6
77

‘Türkiye’nin ve Yurt dışının Estetik Merkeziyiz’

Estrella Medical Group Danışmanlık Hizmetleri Plastik ve Estetik Cerrahİ ,Uzman Estetik Direktörü Yıldız UYSAL ‘Türkiye’nin ve yurt dışının estetik merkezi konumundayız’ dedi. Türkiye’de estetik ameliyatlar ve sağlık hizmetleriyle ilgili konuşan Estrella Medical Group Danışmanlık Hizmetleri Uzman Estetik Direktörü Yıldız UYSAL, Türkiye’de estetik sağlık turizminin her geçen gün artarak büyük bir ekonomik güç olduğuna dikkat çekti.

Ünlülerin Adresi

Estrella Medical Group

İzmir’in Türkiye ve Dünya’da bilinen güzellik merkezlerinden birisi olan Esteralla, Medical Group şimdilerde ünlülerin en uğrak yeri olmaya başladı. İstanbul’dan İzmir’e gelen birçok ünlü isim, Esteralla Medical Group’da güzelliklerine güzellik katmayı tercih ediyor. İzmir merkezli Esteralla Medical Group Güzellik Merkezi, Dünya’ya açılan ününü Türkiye’de geliştirmeye devam ediyor. Estrella Medical Group sahibesi Yıldız UYSAL, hizmet katilerinden ödün vermeden işlerine devam ettiklerini belirtip, “İyi hizmet, istenilen ve beklenilen güzelliği sağlıyor olabilmek, bizim için en önemli kazanım” dedi.

88
99 scaled

Araştırmacı Estetik Direktör Yıldız Uysal!

Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetlerinin kurucusu Yıldız Uysal, güzeli araştıran bilim dalı ‘estetik’ üzerine ve şirketinin güzellik üzerine gerçekleştirdiği faaliyetleri üzerine konuştuk. İspanya’da ve Fransa’da estetik üzerine eğitimler gördükten sonra 2004 yılında bu alanda faaliyetlerini hızlandırdığını belirten Yıldız Uysal, “Kendimi çalıştırdığım işyerimde geliştirdim. Araştırma ve eğitimci özelliğimle bu alanda farklılık yaratmaya çalıştım” dedi.

Uzman Estetik Direktöründen ‘Estetik’ Uyarısı!

Estrella Medical Group Danışmanlık Hizmetleri Uzman Estetik Direktörü Yıldız UYSAL ‘dan , estetik düşünenlere uyarı, ‘Uzmanı olmayana estetik yaptırmayın!’ Alsancak’ta faaliyet gösteren Estrella Medical Group Danışmanlık Hizmetleri’nde Uzman Estetik Direktörü Yıldız UYSAL’ ın konuğu olduk. Estetik Direktörü UYSAL ile kadın ve erkeklerin estetiği hakkında, estetiğin gerekliliği ve önemi üzerine röportaj yaptık.

10
12

ÖDÜLLERİN MERKEZİ ESTRELLA MEDİCAL GROUP!

İzmir’den Türkiye’ye ve Dünya’ya açılan Estrella Medical Group Danışmanlık, yaptığı güzellik hizmetleri ve başarılı operasyonlar ile ödül üstüne ödül alarak ödüllerin merkezi olmayı başardı. Merkezi İzmir’de bulunan Estrella Medical Group Danışmanlık, Türkiye’de ve Dünya’da ödül üstüne ödül almaya devam ediyor. Grup adına verilen ödülleri kabul eden Araştırmacı Güzellik Uzmanı Yıldız Uysal, güzellik merkezi olarak çıktıkları yolda büyük bir medical group olarak devam ettiklerini, bu başarılarının da ödüllerle tescil edildiğini belirtti.

Güzelliğin adresi Estrella Estetik

2004 yılından bu yana Yıldız Uysal önderliğinde Çankaya’da hizmet veren Estrella Medical Group, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile kadın ve erkek müşterileriyle buluşan Estrella Medical Group profesyonel çözümler sunuyor. Uysal, “İzmir merkezli faaliyetlerine başlayan firmamız, İstanbul ve Almanya’daki şubeleriyle de hizmet veriyor. Şubelerimize yenilerini ekleyeceğiz” dedi.

13
14

İzmir’den Almanya’ya güzellik köprüsü

2004 yılından beri Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile İzmir, Ege ve Türkiye’nin her yerinden bay ve bayan müşterileriyle buluşan Estrella, Almanya’daki 3 şubesiyle de güzellik konusunda çözümler sunuyor. 16 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Medikal Group Kurucusu Yıldız Uysal, merkez olarak hijyen ve sosyal mesafe kurallarına son derece önem verdiklerini ve temizlik ekipleri tarafından merkezin sürekli dezenfekte edildiğini dile getirdi.

Estrella’dan bölgesel fazlalıklara çözüm

Diyet veya sporla azaltılamayan yağları yok edecek yöntemlerin gün geçtikçe arttığını bildiren Yıldız Uysal, Estrella’da bölgesel incelme uygulamalarının başarıyla yapıldığını söyledi. Yaza girerken tüm kadınların toparlanma, sıkılaşma ve selülit problemlerini giderme derdine düştüğünü dile getiren Estrella Güzellik Merkezi Firma Sahibi Yıldız Uysal, “Teknolojiyi en iyi şekilde kullandığımız merkezimizde tüm bu sorunlara yönelik bölgesel incelme ve şekillenme uygulamalarını yapmaktayız. Diyetisyen kontrolünde yapılan bu uygulamaları tamamen kişinin memnuniyetine ve sonuca yönelik uyguluyoruz” dedi.

16
17

İzmirli estetikçiye ödül

İZMİRLİ Estetik Direktörü Yıldız Uysal, İstanbul’da düzenlenen Best Of City Awards’da ‘Yılın En Başarılı Estetik ve Sağlık Turizmi Kuruluşları İşletmecisi’ ödülü aldı. İZMİRLİ Estetik Direktörü Yıldız Uysal, İstanbul’da düzenlenen Best Of City Awards’da ‘Yılın En Başarılı Estetik ve Sağlık Turizmi Kuruluşları İşletmecisi’ ödülü aldı. İzmir’de yaklaşık 15 yıldır Estetik Direktörlüğü yapan Yıldız Uysal, Türkiye başta olmak üzere Arap ve Avrupa ülkelerine estetik danışmalığını sürdürüyor. Başarılı estetikçi Uysal, bu yıl İstanbul’da düzenlenen ve çok sayıda ünlünün katıldığı Best Of City Awards’da ‘Yılın En Başarılı Estetik ve Sağlık Turizmi Kuruluşları İşletmecisi’ ödülünü aldı.

Bu Merkezde Tüm Güzellik Uygulamaları Tek Çatı Altında

İzmir’de, 2004 yılından bu tarafa Yıldız Uysal önderliğinde Çankaya’da hizmet veren bir estetik merkezi, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. İzmir’de, 2004 yılından bu tarafa Yıldız Uysal önderliğinde Çankaya’da hizmet veren bir estetik merkezi, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterileriyle buluşan, Yıldız Uysal’ın başında bulunduğu İzmir’deki estetik merkezi, müşteri memnuniyeti felsefesiyle profesyonel çözümler sunuyor. 14 yıldır sektörde yer alan merkez, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturarak, müşterileri memnuniyetine önem veriyor.

18
19

Estrella Medical Group İzmir’in  En’lerine Seçildi

Estrella ile A’dan Z’ye Güzellik

Deneyimli uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterileriyle buluşan Estrella Estetik müşteri memnuniyeti felsefesiyle profesyonel çözümler sunuyor. 14 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Estetik Kurucusu ve Genel Müdürü Yıldız Uysal, merkez olarak yeni ar-ge çalışmaları ile birlikte sağlıklı ve etkili teknikleri kullanarak sloganıyla bay ve bayanlara yönelik uygulamalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yıldız Uysal, “Küçük yaştan beri estetik ve işletmecilik konusuna merakım vardı. Bu nedenle İspanya ve Fransa’da estetik eğitimleri aldım. Merkezimizde kozmetik, estetik ve cerrahi danışmanlık hizmetleri ve kuaför uygulamalarımız bulunuyor. Birlikte çalıştığımız bir plastik cerrahımız ve kalabalık bir ekibimiz mevcut. Lazer epilasyonu, zayıflama cihazları ve tedavilerinin tüm son sistem cihazları merkezimizde bulunuyor. Yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Saç ekimi dahil olmak üzere vücuda dayalı birçok işlemi yapabiliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından birçok hastamız var” diye konuştu.

estrella basin18
estrella basin19

İzmir’in Enleri Ödülleri Törenle Dağıtıldı

Gazete Yenigün, “İzmir’in Enleri” bölümünde, Estrella Estetik’in sponsoru olduğu ve ödül aldığı, Karşıyaka Life Dergisinin 10. Yıl Galası Gecesine yer verdi.

Estrella Estetik Sizi Baştan Yaratıyor!

Yıldız Uysal önderliğinde İzmir’in kalbi Çankaya’da 2004 yılından bu yana aralıksız hizmet veren Estrella Estetik, tek çatı altında A’dan Z’ye güzellik ve estetik uygulamaları ile hizmetler sunuyor. İzmir merkezli olarak 2004 Yılında Yıldız UYSAL önderliğinde hizmetlerine başlayan Estrella Estetik, 15 yıldır uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterilerine hizmet vermektedir. Ücretsiz ön danışmanlık hizmetleri ile Bay-Bayan Medikal Estetik işlemleri konusunda günün her saatinde uğrayıp bilgi alabileceğiniz Estrella Estetik, deneyimli uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetine özen gösteren felsefesi ile profesyonel hizmetler sunuyor.

estrella basin20
estrella basin21

İzmir’den Almanya’ya Güzellik Köprüsü

2004 yılından beri Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile İzmir, Ege ve Türkiye’nin her yerinden bay ve bayan müşterileriyle buluşan Estrella, Almanya’daki 3 şubesiyle de güzellik konusunda çözümler sunuyor. 16 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Medikal Group Kurucusu Yıldız Uysal, merkez olarak hijyen ve sosyal mesafe kurallarına son derece önem verdiklerini ve temizlik ekipleri tarafından merkezin sürekli dezenfekte edildiğini dile getirdi.

Bu Merkezde Tüm Güzellik Uygulamaları Tek Çatı Altında!

İzmir’de, 2004 yılından bu tarafa Yıldız Uysal önderliğinde Çankaya’da hizmet veren bir estetik merkezi, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. İzmir’de, 2004 yılından bu tarafa Yıldız Uysal önderliğinde Çankaya’da hizmet veren bir estetik merkezi, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Deneyimli uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterileriyle buluşan, Yıldız Uysal’ın başında bulunduğu İzmir’deki estetik merkezi, müşteri memnuniyeti felsefesiyle profesyonel çözümler sunuyor. 14 yıldır sektörde yer alan merkez, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturarak, müşterileri memnuniyetine önem veriyor.

estrella basin22
estrella basin23

Karşıyaka LIFE 5 Yaşında

Eylül2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Karşıyaka LIFE dergisi, 25 EylülÇarşamba günü 5.yaşını 700 seçkin konukile “Evia Konutları”nın ana sponsorluğunda İzmir Arena’da görkemlibir şekilde kutladı. Yaptığı özel röportaj ve haberler ile adından sıkça sözettiren Karşıyaka LIFE dergisi 5. yaşını İzmir’in seçkin 700 konuğu ilebirlikte muhteşem bir gecede Arena’da kutladı. “Evia Konutları”nınana sponsorluğunda düzenlenen gecede, “İzmir Arena” mekansponsorluğunu üstlenirken “Fuga mobilya” ve “Sandalyeci”destekleyici sponsorluk, “Naturel food” catering sponsorluğunu,”Ekin Ses, Işık Görüntü Sistemleri” sahne sponsorluğunu, “RoketYapım” ise Led ekranları ile geceye destek verdi. Omnitone (Tufan AksoyOrganizasyon) grubunun müzik ve sahne performansı ile göz doldurduğu gecedekonuklar şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Karşıyaka LIFE dergisi yazıişleri müdürü Güliz Eğrihancı’nın kıyafetlerini ünlü modacı Zeynep Acar,derginin halkla ilişkiler ve reklam müdüresi Gülnaz İrtem’in kıyafetini JeyanGedik tasarladı.

İzmirli Estetikçi’ye Ödül

Estetik Direktörü Yıldız Uysal, İstanbul’da düzenlenen Best Of City Awards’da ‘Yılın En Başarılı Estetik ve Sağlık Turizmi Kuruluşları İşletmecisi’ ödülü aldı. İzmir’de yaklaşık 15 yıldır Estetik Direktörlüğü yapan Yıldız Uysal, Türkiye başta olmak üzere Arap ve Avrupa ülkelerine estetik danışmalığını sürdürüyor. Başarılı estetikçi Uysal, bu yıl İstanbul’da düzenlenen ve çok sayıda ünlünün katıldığı Best Of City Awards’da ‘Yılın En Başarılı Estetik ve Sağlık Turizmi Kuruluşları İşletmecisi’ ödülünü aldı. Program sonrası İzmir’e dönen Uysal, Türkiye’de estetik sektöründe ilk 5 içerisinde olduklarını ve İzmirli bir işletmeci olarak en yeni teknoloji ve bünyesindeki sağlık hizmetleri ile 1 numara olmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “15 yıllık bilgi birikimimiz, güler yüzlü çalışanlarımız ve inovatif teknolojilerimizle birlikte dünyanın dört bir yanından kişilerle aynı noktada buluşmanın sevincini yaşıyoruz” dedi.

estrella basin24
estrella basin25

Estrella İle A’dan Z’ye Güzellik

14 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Estetik Kurucusu ve Genel Müdürü Yıldız Uysal, merkez olarak yeni ar-ge çalışmaları ile birlikte sağlıklı ve etkili teknikleri kullanarak sloganıyla bay ve bayanlara yönelik uygulamalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Yıldız Uysal, “Küçük yaştan beri estetik ve işletmecilik konusuna merakım vardı. Bu nedenle İspanya ve Fransa’da estetik eğitimleri aldım. Merkezimizde kozmetik, estetik ve cerrahi danışmanlık hizmetleri ve kuaför uygulamalarımız bulunuyor. Birlikte çalıştığımız bir plastik cerrahımız ve kalabalık bir ekibimiz mevcut.

Avrupa’ya sağlık köprüsü

2004 yılından bu yana, Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor. Estrella, Almanya’daki 3 şubesiyle de çözümler sunuyor. Yıldız Uysal, merkez olarak hijyen ve sosyal mesafe kurallarına önem verdiklerini ve temizlik ekipleri tarafından merkezin sürekli dezenfekte edildiğini dile getirdi, “Danışmanlığını yaptığımız doktorlarımızla, plastik cerrahi uygulamaları, diş uygulamaları, sigara bırakma ve zayıflamada kullanılan biorezonans, ozon terapi, medikal estetik, epilasyon ve zayıflama amaçlı bölgesel incelme, saç tırnak ve kuaför uygulamalarını bir arada sunuyoruz. Lazer epilasyonu, zayıflama cihazları ve tedavilerinin tüm son sistem cihazları, merkezimizde bulunuyor. Saç ekimi dahil olmak üzere vücuda dayalı birçok işlemi yapabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için clinicasestetik.com ve clinicas_estrella Instagram hesabımızı da izleyebilirsiniz” diye konuştu.

estrella basin21
estrella basin21

İzmir’den Almanya’ya güzellik köprüsü

2004 yılından beri Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor.2004 yılından beri Yıldız Uysal’ın kurucusu olduğu Estrella Medikal Group bünyesinde hizmet veren Clinicas Estrella, A’dan Z’ye tüm güzellik uygulamalarını tek çatı altında buluşturuyor.

Deneyimli uzman kadrosu ile İzmir, Ege ve Türkiye’nin her yerinden bay ve bayan müşterileriyle buluşan Estrella, Almanya’daki 3 şubesiyle de güzellik konusunda çözümler sunuyor. 16 yıldır sektörde olduğu bilgisini veren Estrella Medikal Group Kurucusu Yıldız Uysal, merkez olarak hijyen ve sosyal mesafe kurallarına son derece önem verdiklerini ve temizlik ekipleri tarafından merkezin sürekli dezenfekte edildiğini dile getirdi.

ESTETİK CERRAHİSİNDEKİ SON TEKNOLOJİK GELİŞMELER NELERDİR? OP. DR. MEHMET KAYA -YILDIZ UYSAL

ESTETİK CERRAHİ HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEYİ OP. DR. MEHMET KAYA VE YILDIZ UYSAL TV8 “GÜNAYDIN DOKTOR” PROGRAMINDA ANLATIYOR.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Yılın İyi Hizmet Veren Sağlık Turizm İşletmesi Ödülünü Estrella Estetik Aldı

Best Of Year Awards 2020’de Yılın İyi Hizmet Veren Sağlık Turizm İşletmesi Ödülünü Estrella Estetik Aldı.

DOKUN HAYATA | 21 MAYIS 2020 | YILDIZ UYSAL

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Estrella Estetik – Yılın Başarılı Estetik ve Sağlık Turizm İşletmesi | Şehrin Enleri Ödülleri 2019

Estrella Estetik – Yılın Başarılı Estetik ve Sağlık Turizm İşletmesi | Şehrin Enleri Ödülleri 2019 ödülünün sahibi oldu.

ESTETİK CERRAHİSİNDEKİ SON GELİŞMELER NELERDİR? OP. DR. MEHMET KAYA VE EST. DİREKTÖRÜ YILDIZ UYSAL

PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİSİ UZMANI OP. DR. MEHMET KAYA VE ESTETİK DİREKTÖRÜ YILDIZ UYSAL ESTETİK CERRAHİSİ HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEYİ TV 8 ”GÜNAYDIN DOKTOR” PROGRAMINDA ANLATIYOR

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Op. Dr. Mehmet Kaya ve Estetik Direktörü Yıldız Uysal – Estetik Cerrahisinde En Çok Tercih Edilen Yöntemler Nelerdir?

Op. Dr. Mehmet Kaya ve Estetik Direktörü Yıldız Uysal, estetik cerrahisinde en çok tercih edilen yöntemleri anlatıyorlar. Rinoplasti burun estetiği, mamoplasti meme estetiği, karın germe ve liposuction

Op. Dr. Mehmet Kaya ve Estetik Direktörü Yıldız Uysal – Türkiye’de Sağlı Sektörünün, Sağlık Turizmine Etkisi Nelerdir?

Op. Dr. Mehmet Kaya ve Estetik Direktörü Yıldız Uysal – Türkiye’de sağlı sektörünün, sağlık turizmine etkilerini anlatıyor. Bişektomi.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Op. Dr. Mehmet Kaya ve Estetik Direktörü Yıldız Uysal – Estetik Cerrahisindeki Son Gelişmeler

Mehmet Kaya Plastik Cerrah; göz kapağı estetiği, kepçe kulak estetiği, yüz germe operasyonu, boyun germe estetiği hakkında bilgiler veriyor. Estetik Direktörü Yıldız Uysal; estetik cerrahisindeki son gelişmeler hakkında bilgiler veriyor.

Yıldız Uysal – İş Kadını & Estetik Direktörü – Estetik Cerrahisindeki Son Teknolojik Gelişmeler Nelerdir?

Yıldız Uysal – İş Kadını & Estetik Direktörü – Estetik Cerrahisindeki Son Teknolojik Gelişmeleri Anlatıyor.

Videoyu oynat
WhatsApp'tan mesaj gönder