Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Mini Yüz Germe

Mini yüz germe

Mini Yüz Germe Estetiği

Aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı, yaşlanma belirtilerinin yüzünüzde görünmesini önlemek için her zaman yeterli değildir. 40’lı ve 50’li yaşlara yaklaştıkça; cilt altı, göz kapakları, yanaklar, çene çizgisi ve boyunda sarkmalar gözlemlenmeye başlanmaktadır.

Cildi ve yumuşak doku yapısını yeniden şekillendirmek ve sıkılaştırmak için birçok alternatif yöntem vardır. Yüz estetiği prosedüründe ki son gelişmelerden birisi de gençleşmeyle ilişkili yara izlerini sınırlama imkânıdır. Bu yöntemler, “kısa yara izi gerilmesi”, “minimal kesi yüz gerilmesi”, “S-lift” ve “Macs-lift” gibi çeşitli isimlerle bilinir.

Adı ne olursa olsun, kısa yara izli kozmetik ve estetik işlem, yüz germe prosedürüne göre daha hızlı, daha etkili ve daha az maliyetli uygun bir alternatiftir; yılların yüzümüze eklediği yaşlanma izlerini ortadan kaldıran bu yöntem, geleneksel yüz germe prosedüründe ki zamandan çok daha fazla zaman kazandırır. Vereceğiniz kararla görünümünüze değer katmak elinizde.

Estrella Estetik Merkezi danışmanlığında uygulanacak “kısa yara izli” estetik yöntemi, genç görünümünüzü nasıl koruyacağınızı ve yaşlanmanın belirtilerini nasıl önleyebileceğinizi gözler önüne serecektir.

Mini yüz germe estetiği, yaşlanmanın en gözle görülür belirtilerini ortadan kaldırabilmekte, 40 ve üstü yaştaki adaylarda özellikle daha değerli sonuçlar verebilmektedir. Mini yüz germe prosedürü orta yaşlı adaylarda gözlemlenen yaşlanma belirtilerinde ve çene hattı ile boyun çevresinde çok fazla cilde sahip olmayan adaylar için de uygundur.

Kısa yara izli yüz germe, genç yüz çizgilerini aşağıdaki şekilde yenilemektedir:

  • Yanakları gerer,
  • Nazolabial (burun yan kıvrımları) katları ve gülüş hatlarını giderir,
  • Göz altındaki sarkma kaynaklı torba görünümünü azaltır. Estetik ve kozmetik kesi kulakların önünden yapıldığından ve kesi uzunluğu azaltıldığından, mini yüz germe işlemi geleneksel bir yüz germe prosedürüne nazaran daha az travmalıdır. Kısa kesi izi yönteminin diğer bir avantajı, iyileşme süresini de kısaltılmasıdır. Daha az doku rahatsız edildiğinden ötürü iyileşme sırasında meydana gelen morarma ve şişme de daha hızlı ortadan kaybolur.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız