Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Uyluk Germe

Kilo kaybı yaşayan erkeklerde ve kadınlarda, özellikle üst bacaklarında gevşeme ve beraberinde sarkık cilt dokusu gözlemlenmektedir. Estrella Estetik Merkezinde uyluk germe estetik prosedürü, uyluklara daha ince, daha sıkı bir görünüm kazandırabilir ve bazen gevşeyen ve sarkan cilt dokusu kaynaklı tahriş ve kızarıklıkları en aza indirecek işlemler gerçekleştirilmektedir.

Estetik prosedür için en uygun adaylar kimlerdir?

Uyluk germe estetiği; aşırı kilo kaynaklı cilt dokusunu sıkılaştırmak isteyen kadınlar ve erkekler için veya egzersiz ve sağlıklı bir diyet yapmasına rağmen uylukları sarkan bireylere yönelik en uygun seçenektir. Genel olarak sağlıklıysanız ve korumak istediğiniz kiloya yakınsanız, kalça kaldırma gibi vücut şekillendirme prosedürleri, nitelikli bir estetik ve kozmetik cerrahla görüşmeniz gereken seçeneklerdir. Estrella Estetik Merkezi; size en uygun seçeneği ve yönlendirmeyi bulacağınız deneyimde eşsiz bir kurumdur.

Estetik prosedür için adayların seçenekleri nelerdir?

Uyluk germe prosedürü; iç veya dış kalçada veya her ikisinde de eş zamanda veya farklı süreçlerde gerçekleştirilebilir. Estetik cerrahın fiziksel muayenesi ve adayın dış görünüme yönelik hedeflerine dayalı özel ve ortak bir kozmetik plan geliştirilir. Dış popo dikleştirme prosedürü kalçanın biçimini ve boyutunu şekillendirmeyi içerir. Sahip olunan aşırı vücut yağı miktarına bağlı olarak, yağ alma (Liposuction), sonuçları arttırmak için uyluk germe prosedürü ile birleştirilebilir.

Estetik prosedür sonrası beklentiler nelerdir?

Estetik ve kozmetik hekim prosedürü takiben iyileşme, kısmen kol veya karın germe işlemlerinde olduğu gibi diğer işlemlerin uyluk germe prosedürüyle birleştirilip uygulanmasına bağlıdır. Vücut şekillendirme prosedürünü takiben dinlenmek önemlidir, ancak hafif yürüyüşler gerçekleştirmek iyileşme sürecine yardımcı olmak adına önemlidir. Estetik uygulamadan sonra morluk ve şişme gözlenmesi normaldir ve cerrahi işlemden sonraki ilk 2 hafta boyunca yavaş yavaş bu görünümler azalır. Bu gerçekleştiğinde, işlemin sonuçları daha net gözlemlenecektir, ancak şişme ve yara izinin görünürlüğü birkaç ay sürebilir.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız