Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Liposuction

KARIN DUVARI VE GÖVDE YAĞ ALIMI (LIPOSUCTION)

Tüm kozmetik işlemler arasında en yaygın yöntemlerinden biri olan karın liposuction’ı, karın bölgesinden yağ birikintilerini kalıcı olarak uzaklaştırarak vücudun yeniden şekillenmesi için kullanılan bir tekniktir. Karında yağ biriktirme eğilimi kalıtsal olabilir ve bu yağ kütlesi özellikle diyet ve egzersize karşı dirençlidir.
Yağ aldırma adaylarının çoğunluğunda, daha düz bir karın yapısı görmeden, istenmeyen kiloları kaybedildiğine dair kesin bir yargı oluşmamaktadır. Genel vücut oranları dengesiz olabilir ya da karnın sadece çıkıntı yapmasına neden olan yağlı doku bölgelerine sahip olabilirler. Bu durumlarda, yağ alma prosedürü (liposuction) ile vücut orta bölümde fazla miktarda ki yağ yoğunluğu, daha düz bir karın, daha ince ve dengeli şekle dönüştürülebilir.

Liposuction işleminin uygulandığı vücut bölümleri:

  • Karın bölgesi,
  • Bel bölgeleri,
  • Sırt bölgesi
  • Uyluk içi,
  • Diz kapağı etrafı,

Bahsi geçen bölgelerdeki yağ depoları bazen kalıtsal özelliktedir ve genellikle diyet veya egzersize cevap vermeme durumlarında görsel ve işlevsel sorunlar yaratmaktadırlar. Liposuction prosedürü genellikle bu yağ yataklarını azaltmanın tek yoludur. Liposuction işlemi, her yaşta başvurulan bir yöntemdir, ancak genç yaşta cildin elastikiyetinin daha yüksek olmasından dolayı yağ aldırma tercihi prosedür sonrasında daha pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini kolaylaştıracaktır. Deri esnek olmadığında, bazı yaşı geçmekte olan adaylarda izlendiği üzere, cilt yeniden uygun şartlarda birleşmeyebilir ve cilt germe estetik cerrahisi de gerekli görülebilir.

Estetik ve kozmetik cerrahın deneyim ve teknik becerileri, Estrella Estetik Merkezi’ndeki liposuction adaylarımıza mükemmel sonuçlar sunabilmetedir. 14 yılı aşkın bir süredir kadın ve erkek adaylar “Liposuction Estetik Prosedürü” ‘nü tercih ederek bedenlerindeki istenmeyen yağların kese görünümlü birikim noktalarını azaltmak için Estrella Estetik Merkezinin deneyimli kadrosunun danışmanlığından faydalanmaktadırlar.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız
Liposuction İzmir
Estrella Estetik, İzmir’de liposuction ile yağ aldırma konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Kol Bölgesi Liposuction
Kol yağlarını aldırmak isteyen bireyler, Kol liposuction uygulamasını tercih etmektedir.
Yağ Aldırma
Vücuttan yağ aldırma işlemine karar vermeden önce alanında uzman hekimler ile tarafından muayene olunmalıdır. Yağ aldırma işlemi bazı durumlarda ilk tercih olmamalıdır.
Göbek Yağı Aldırma
Göbek yağı aldırma işlemi sonrasında hekiminiz sizlere özel diyet uygulayabilir. Hekiminizin önerilerine uymanız hem sağlığınız hemde iyileşme süreci için çok önemlidir. göbek yağı alma işlemini erkekler ve kadınlar ülkemizde sık tercih etmektedir.
Karın Yağları
Bel yağları, karın yağları, göbek yağları ve simit bölgesi olarak bilinen alanda yerleşik yağ dokularının alınmasında bel bölgesi liposcution tercih edilen bir yöntemdir.
Çene Altı Liposuction
Ülkemizde gıdı aldırma, gıdık aldırma, gıdı yağı aldırma, gıdı liposuction olarakta adlandırılan Çene altı liposuction ameliyatı gıdı bölgesinde bulunan yağların alımında tercih edilen bir operasyondur.
Basen yağları
Basen yağları için liposuction yöntemi kullanılabilir. Kalça ve basen yağları en bireylerin en çok liposuction ile yağ aldırma uygulanan bölgelerdir.
Bacak Yağları için Liposuction
Liposuction uygulaması bacaklardan yağ alma için kullanılabilinen bir yöntemdir. İç bacak yağları, bacak arası yağları, basen yağları ve kalça yağları uzman hekimin yönlendirmesi ile uygulanabilinecek bölgelerdir.