Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Labioplasti

labiaplasti

Labioplasty prosedürü için en uygun adaylar kimlerdir?

Vajina dudaklarının boyutlarından veya şeklinden memnun olmayan kadınlar, hoşnutsuzluklarını gidermek için kozmetik ve estetik cerrahi seçeneğine sahiptir. Estrella Estetik Merkezi taleplerinin gerçekleştirilmesi için güvenle merkezimizi ziyaret eden adaylara, uygulama ve işlemleri takdir gören uzman bir kadro ve kozmetik ve estetik cerrah seçeneği sunmaktadır.
Kadınların labioplasti prosedürünü tercih etmelerinin elbette tek nedeni vajinanın kötü görünümü değildir. Cinsel ilişki sırasında meydana gelen tahriş ve rahatsızlık, gerilmiş veya genişleyen görünümden de kaynaklı işlem talebinde bulunmaktadırlar. Labioplasti, kadınlar için sıklıkla tercih edilen ve sonuçları gayet memnun edici olan çok iyi bir seçenektir:

  • Vajina dudaklarının (labia) boyutu, şekli veya görünüşünden huzursuzluk duyan,
  • Deri döküntüleri, tahriş veya nemli yapının kaybolması gibi hijyen problemleri yaşayan,
  • Vajina dış yapısı (labia) yüzünden belli giyim tarzlarından kaçınan,
  • Cinsel faaliyet sırasında rahatsızlık duyan,

Labioplasti için seçeneklerim nelerdir?

Labioplasti vajina dudaklarının (labia) görünümünü iyileştirmek amacıyla uygulanan bir kozmetik cerrahi prosedürdür. Bu işlem vajinoplasti gibi rekonstrüktif cerrahi işlemidir ve fonksiyonel sorunları düzeltmek için kullanılan bir prosedürdür. Bazı durumlarda, iki (2) prosedür vajinal gençleşmenin bir parçası olarak birleştirilir.
Labioplasti’de plastik cerrah işlemi labia majör (büyük dış vajinal dudaklar) veya labia minora (küçük, iç vajinal dudaklar) üzerinde yapılabilir. Vajinoplasti, vajinal doğum sonucu gevşek olan bir vajinanın sıkılaşması için gerekli olabilir.

Estetik prosedür sonrası beklentiler nelerdir?

Labioplasti prosedürü esnasında fazla cilt çıkarılır ve geri kalan cilt simetrik, cazip bir cinsel organ görüntüsü elde etmek için tekrar şekillendirilir. Her bir adayın iyileşme süreci kişiye bağlı olmak kaydıyla, çoğu kadın aday prosedürü takip eden an itibarıyla yürüyebilmekte ve oturabilmektedir. Yürüyüş gibi hafif faaliyetler tavsiye edilir, ancak cerrahi işlem sonrasında daha yorucu egzersiz uygulamalarına işlemden en az bir (1) ay sonra başlanması gerekir. Dört (4) ila altı (6) hafta cinsel ilişkiden kaçınmak da cerrahi prosedürün başarısı için önlenmelidir.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız