Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Kol Germe Estetiği

kol germe

KOL GERME ESTETİĞİ

Estrella Estetik Merkezinde, başka bir deyişle “brachioplasty” olarak bilinen kol germe estetiği prosedürüyle; üst kollardan fazla cilt dokusu ve yağlar kaldırılmakta ve onları daha hoş ve genç bir görünüme kavuşturacak danışmanlık hizmeti verilmektedir. Kişi yaşlandıkça, kilo alıp-verme sıklığı yaşadıkça üst kol deri gevşer ve rahatsız edici bir görünüme ulaşabilir. Estetik prosedür uygulanması neticesinde, sarkmanın boyutuna göre, kesiler dirsekten omuza ve bazen de göğüs yanına kadar uzanabilir. Bazı durumlarda estetik cerrah, yağ alımı işlemini tek başına veya kollarda fazla yağın çıkarılması için bir kol germe işlemiyle birlikte eş zamanlı yapılmasını önerebilir.

Kol germe estetiği için uygun aday mıyım?

Kol germe prosedürü, pratikte çeşitli adaylarda gerçekleştirilebilen basit bir işlemdir. Adayların çoğunluğunun üst kollarında cilt ve yağ fazlalığın gözlemlenir ve kollarını “yarasa kanatları” gibi hissettirdiklerinden şikâyet ederler. Yaşı ilerleyen ve daha iyi bir kol görüntüsü arzulayan, ekstra cilt dokusundan kurtulmak isteyen kadınlar ve erkekler potansiyel adaylardır.

Kol germe prosedüründe uygulanan standart teknikler:

Üst kol yağ fazlalığı az olan, cilt fazlalığı olmayan hastalarda, yağ alımı tek başına etkili bir cerrahi işlem olabilir. Az miktarda ekstra cilde sahip olan ve bu fazlalığı koltuk altına yakın konumda bulunan adaylar için, kol çukuru çevresinde sınırlı bir kesi işlemiyle iyileşme sağlanabilir. Kilo verme sonrasında en çok gözlemlenen şikâyet cilt dokusundaki sarkmadır. Fazla doku, dirsekten kol çukuru boyunca ve meme yanına kadar uzanan bir kesi yoluyla, iz bırakmayacak bir estetik cerrahi uygulamasıyla ortadan kaldırılır.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız