Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Karın Germe Estetiği

karın germe

KARIN GERME ESTETİĞİ

Görsellik açısından cazip bir karın bölgesine sahip olmak sağlık ve zindeliğin sembolüdür, ancak bazı insanlar için diyet ve egzersiz, bu amaca ulaşmak adına yeterli gelmemektedir. Karnınız gevşekse veya fazla cilt dokunuz ve yağ birikiminiz varsa veya gebelik nedeniyle ayrışmış kas yapısına sahipseniz, karın germe estetiği için iyi bir aday olabilirsiniz. Estrella Estetik Merkezi; deneyimli kadrosuyla karın germe estetiğinde (abdominoplasty) ve vücut şekillendirme uygulamalarında uzmanlaşmış profesyonellere sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyacaktır.

Estetik prosedüre nasıl hazırlanılmalı?

Öncelikle arzuladığınız görünüm hedeflerinizi belirlemek için uzman estetik ve kozmetik cerrah ile birlikte Estrella Estetik Merkezi’nde kapsamlı bir ön görüşme gerçekleştirilecektir. Estrella Estetik Merkezi’nin hasta koordinatörü; finansman, planlama ve evrakları da içeren prosedürünüz için planlama sürecinin tüm detaylarında size rehberlik edecektir.

Bazı anti-inflamatuar ürünler kanamaların artmasına neden olabilir, bu nedenle bu tarz ürünlerin kullanımından cerrahi müdahaleden belirli bir süre öncesinde kaçınılmalıdır.

Eğer sigara içen bir adaysanız, estetik ve kozmetik prosedür öncesinde sigarayı bırakmanız veya ara vermeniz tavsiye edilecektir.
Estetik işlemden hemen önce on iki saat boyunca katı ve sıvı tüm gıdaların tüketiminden kaçınılmalıdır.

Karın germe prosedürü nasıl gerçekleştirilir?

Karın germe işlemi, üç (3) aşamalı bir prosedürdür. İlk olarak, karın duvarına tutunan kasların yeniden konumlandırılmasıyla karın dış görünümü iyileştirilir. İkinci olarak, fazla cilt dokusu ve aşırı yağ kütlesi alınır. Üçüncü olarak da, liposuction-yağ alımı destekli, karın duvarı ve bel bölgesi görünümü arzulanan biçimde düzenlenir. Gereken kesiler kasık çizgisinden başlar ve yatay olarak her bir kalça üst-bel bölgesi ve karın çevresine doğru uzanır. Kesinin uzunluğu; tam olarak düzeltilecek olan anatomik yapıya ve arzuladığınız görünüm hedefine bağlıdır. Bazı kadın adaylar; gebelik ve emzirmeden sonra deforme olan beden yapısını daha genç bir görünüme ya da eski görüntüsüne kavuşturmak için karın germe estetiğini; meme kaldırma ve liposuction-yağ aldırma estetiği prosedürleriyle birleştirmeyi tercih ederler, bu birleştirme işlemi de “Annelik Estetiği” ismi ile anılır.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız