Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Meme Yeniden Yapılandırma

Ekip odaklı tüm estetik işlemlerindeki yaklaşımlarımız, meme rekonstrüksiyon estetiğine karşı olan yaklaşımımızdan daha farklı değildir. Estrella Estetik Merkezi, estetik ve kozmetik cerrahı ve uzman ekibiyle, gelişmiş mikro-cerrahi ve meme rekonstrüksiyonu tekniklerinde çığır açan ve ilerici yöntemler sunmaktadır.

Meme kanserini tedavi etmek veya önlemek için mastektomi yaptıran veya yaptıracak adaylar Estrella Estetik Merkezi bünyesindeki uzman danışmanlarımızla meme yeniden yapılandırma seçeneklerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Uzman danışmanımız ile kişisel görüşme yapmak ister mobil, ister on-line isterse birebir görüşme talepleriniz için merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Meme Yeniden Yapılandırma (rekonstrüksiyon) prosedürü hangi adaylar için uygundur?

Meme yeniden yapılandırılması (rekonstrüksiyonu) prosedürü ile ilgili kararlar almanın ilk adımı, yeniden yapılandırılma seçeneklerinizi tam olarak kavrayabilmekten geçer. Meme rekonstrüksiyon uzmanı ve deneyimli danışmanlar mevcut cerrahi seçenekler hakkında gerekli bilgileri verir ve karmaşık gelen bilgilerin anlaşılmasında azami katkı sağlar.

Meme rekonstrüksiyonu prosedürü için seçenekler nelerdir?

Kozmetik cerrah, mevcut en gelişmiş teknikler de dâhil olmak üzere meme rekonstrüksiyonu için tüm cerrahi seçenekleri özenle sunar. Adayın ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun seçenekler; kişisel tercih, tıbbi teşhis ve adayın fiziksel özellikleri vb. tüm koşulları değerlendirir ve birleştirilmiş cerrahi seçenekleri sunar. Meme rekonstrüksiyonu prosedürü iki (2) kategoride gerçekleştirilir:

Acil meme rekonstrüksiyonu: Genel cerrah mastektomi (hastalığa bağlı meme dokusunun alınması; kanser vb.) işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra kozmetik yeniden yapılandırma prosedürü gerçekleştirilir.

Ertelemeli meme rekonstrüksiyonu: Bu tarz rekonstrüktif cerrahi işlemi, mastektomiden aylar veya yıllar sonra planlanan ayrı bir plastik cerrahi prosedürüdür.
Her iki seçenek de tüm adaylar için Estrella Estetik Merkezinde verilen danışmanlık hizmeti kapsamındadır.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız