Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Meme Küçültme Estetiği

Gerçekleştirilen en memnuniyet verici estetik cerrahi prosedürlerinden biriside meme küçültme estetiğidir. Estrella Estetik Merkezini tercih eden meme küçültme estetiği adayları genellikle, normal hacminden daha büyük göğüs ve meme yapılarından şikâyet etmektedirler. Bu amaçla fiziksel ve duygusal rahatsızlıklarını giderme fikrine net olarak sahip olarak başvurularını yaparlar. Meme küçültme estetik işlemi; sırt, boyun ve omuz ağrısından kurtulmayı sağlar ve giyim ve fiziksel aktiviteler için yeni seçenekler sunar.

Meme küçültme estetiği adayları kimlerdir?

Meme küçültme prosedürünü düşünüyorsanız muhtemelen bir miktar fiziksel rahatsızlık yaşıyorsunuz, bununla birlikte sırt ve boyun ağrınızı hafifletmek istiyor olabilirsiniz. Aşırı büyük memeler, aktif yaşam tarzına engel olabilmekte, giyim-kuşam seçeneklerini sınırlayabilmekte ve istenmeyen meraklı bakışları üzerinize çekebilmektedir. Büyük memeler; ayrıca deri döküntülerine ve cilt tahrişine neden olabilir ve sütyen askılarının ağırlığı nedeniyle sebep olduğu ağrılı girintiler veya omuz adalelerinde çökmeler oluşturabilir. Tipik meme küçültme adayları, temelde, aşağıdaki sıkıntılarını gidermeyi talep etmektedirler:

  • Hacimce iri memelerin ağırlığını hafifletmek,
  • Vücudunun geri kalanına orantılı meme görselliğe kavuşmak,
  • Sarkık meme yapısının kaldırılması, yeniden şekillendirilmesi işlemi ve meme küçültme prosedürleriyle sırt, boyun ve omuz ağrısının azaltılması veya ortadan kaldırılmasını amaçladığından, cerrahi işlem genellikle Sağlık Sigortası Poliçesi kapsamına alınabilir.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız