Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Meme Dikleştirme Estetiği

meme dikleştirme

Meme dikleştirme işlemi, sarkık meme profilini ve şeklini arzu edilen formda düzenler ve geliştirir. Bu prosedürdeki temel amaç; memeye daha genç bir görünüm kazandırmaktır.

Meme dikleştirme estetik prosedürü için nasıl hazırlanmalı?

Öncelikle kozmetik hedeflerinizi belirlemek için uzman plastik cerrah ile kapsamlı bir konsültasyona gireceksiniz. Meme dokusu gebelik, emzirme, kilo kaybı ve yaşlanma sonrasında sarkabilir ve birçok örnekte de karşılaşıldığı üzere önemli bir hacim kaybına uğrayabilir. Kozmetik cerrah ek dolgunluk ve daha iyi şekil için meme büyütme prosedürünü meme kaldırma estetik prosedürüyle birleştirmeyi önerebilir.

Estrella Estetik Merkezinde, hasta koordinatörü; finansman, planlama ve evrak işi de dâhil olmak üzere bütün prosedürler için planlama sürecinin tüm detaylarında size rehberlik edecektir. Bazı anti-inflamatuar tabletler kanamaların artmasına neden olabilir, bu nedenle bu tarz tabletlerin kullanımından estetik prosedür öncesi belirli bir süre kaçınılmalıdır. Eğer sigara içen bir adaysanız, estetik prosedür öncesinde sigarayı bırakmanız veya ara vermeniz istenecektir.

Estetik prosedürden hemen önce on iki saat boyunca katı ve sıvı tüm gıdaların tüketiminden kaçınılmalıdır.

Meme dikleştirme prosedürü seçenekleri nelerdir?

Meme dikleştirme prosedürü, areola (meme başı etrafındaki koyu alan) etrafından küçük bir kesi ile meme başı ve areolayı birkaç milimetre yükseltmekle sınırlanacak kadar basit bir prosedürdür. Bununla birlikte, meme deri dokusunun tamamını sıkıştırmak için fazla cilt dokusunu almak da gerekebilmektedir. Meme dikleştirme prosedürü meme büyütmeyle (meme implantı) veya memenin boyutunu azaltmak için bir miktar meme dokusunun çıkarılmasıyla birleştirilen genişletilmiş bir estetik prosedür olarak da uygulanabilir. Yağ alımı da (liposuction) memenin yeni ve hedeflenen şekline yardımcı olmak için, destek amaçlı, kullanılabilen bir seçenektir.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız