Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Meme Büyütme Estetiği

meme büyütme

Bir kadının meme büyütme cerrahi prosedürüne karar vermesinde ve seçmesinde birçok etken bulunmaktadır. Estrella Estetik Merkezinde adaylar genel itibarıyla meme boyutlarının çok küçük olduğu yönünde ya da memelerinin aynı ebatta olmadığı şikâyetleriyle meme büyütme taleplerinde bulunmaktadırlar. Estetik ve kozmetik cerrahımız ve uzman kadromuz, meme büyütme işleminde, edindikleri deneyimler ile uzmanlıklarını her işlemde ispatlamaktadırlar.

Zamanla yaş, genetik miras, gebelik, kilo değişimleri, güneşin zararlı etkilerine maruz kalma ve yerçekiminin etkisi memelerin boyut ve biçimlerinin değişkenlik göstermesine neden olabilmektedir. Meme büyütme; memelerinin boyutundan memnun olmayan ya da memelerinin görünümünde değişiklikler yaşayan kadınlara yardımcı olabilen bir kozmetik cerrahi prosedürüdür.
Bugün yapılan en yaygın estetik cerrahi işlemlerden birisi olan meme büyütme prosedürüne net bir karar vermeden önce, meme büyütme cerrahisinin aday için uygun olup olmadığı dikkatle düşünülmesi ve üzerinde değerlendirmeler yapılması gereken bir süreçtir. Bu amaçla Estrella Estetik Merkezinde uzman hekime akla gelen her türlü soru çekinmeden rahatlıkla sorulabilir. Uzman estetik ve kozmetik cerrahımız, adayın seçimine ve talebine tam olarak cevap verebilmek için kendi deneyimleri ve adayın anatomik yapısını da değerlendirerek kendilerine rehberlik edecek ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Meme büyütme seçenekleri nelerdir?

Son on yıldaki teknolojik gelişmelerin ışığında, yeni meme implant seçenekleri, geçmiş uygulamalar nazaran daha doğal ve güzel görünümlü meme estetiğinin önünü açmıştır. Artık, adayların kozmetik cerrah ile görüşmeleri esnasında birkaç alternatif seçenek mevcuttur. Seçimleriniz; kozmetik hedefleriniz, cildinizin esnekliği ve vücudunuzun çerçevesi gibi bir dizi faktöre bağlı olacaktır. Estrella Estetik Merkezi’nin uzman cerrahı, adayın sağlıklı karar verebilmesi için lazım gelen tüm vakti ayırarak, işlemle alakalı doğru bilgiyi kendisine aktaracağından hiç şüpheniz olmasın. Bazı durumlarda, meme dikleştirme prosedürü meme büyütme prosedürüyle birleştirilmesi tavsiye edebilir. Teknolojik yeniliklerin yanında, istenilen görünüme bağlı olarak, yağ transferiyle meme büyütme prosedürüde adayın arzu ettiği hedeflerine ulaşmasına olanak sağlayacak alternatif bir yöntemlerden birisi olabilir. Yağ transferi adayın kendi vücudundan elde edilecek yağ kütlelerinde ibaret olacağı için herhangi bir alerjik ve ya doku uyumsuzluğu riski taşımaz.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız