Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Plastik Cerrahi

Plastik Cerrahi

Cerrahi müdahale gerektirmeyen estetik ve kozmetik uygulamaların, hedeflediğiniz ve talep ettiğiniz sonuçlara ulaşmak için yeterli olmadığı fikrine sahipseniz, plastik ve estetik cerrahi prosedürü görünüşünüzü geliştirmek, görünümünüzü yenilemek ve güveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olmak için başvuracağınız en garantili yöntem olacaktır. Teknolojik yenilikleri takip etmeyi ilke edinmiş uzman ve deneyimli kadrosuyla estetik ve kozmetik cerrahi işlemleri başarıyla uygulayan bir ekibe yönlendirdiğimiz tüm estetik cerrahi adayı misafirlerimiz, kurumumuzun danışmanlık hizmetinin başarısını her platformda dile getirmektedirler. Estrella Estetik Merkezi olarak, gerçekleştirilen her başarılı işlem motivasyonumuzu bir üst seviyeye çıkartmakta ve kendimizi geliştirmemiz için kurumumuzu teşvik etmektedir.

Meme büyütme işlemi ile daha kadınsı bir dış görünüme kavuşmak istiyorsanız, liposuction yoluyla inatçı yağ kütlelerinden kurtulmaya karar verdiyseniz, kalça görüntünüzü daha çekici bir hale dönüştürmek için Brezilya popo kaldırma işlemini tercih ettiyseniz, Estrella Estetik Merkezi en iyi seçenekleri ve alternatifleri size sunacaktır.

Uzman ve deneyimli plastik ve estetik cerrahımız ve sağlık kadromuz; güvenliğiniz ve konforunuzu sağlamak için akredite olmuş cerrahi işlem odalarında talep ettiğiniz her türlü estetik ve plastik cerrahi işlemini fizyolojinize en uygun şekilde gerçekleştirecek birikime sahiptir.

Plastik ve estetik cerrahi işlemleri değerlendirip gerçek ihtiyacınız konusunda net bir fikre ulaşamadığınız durumda, uzman halkla ilişkiler kadromuz sizin için uygun olan danışmanlık hizmetini, plastik ve estetik cerrah eşliğinde, siz kıymetli misafirlerimize sunacağından hiç kuşkunuz olmasın.