Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Gözaltı Işık Dolgusu

Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı morluğu, kırışıklığı ve çukurluğu görüntüsünden şikâyetçi olan adaylar için gözaltı ışık dolgusu eşsiz alternatif sunan bir buluştur. Işık dolgusu işlemi gerçekleştirildikten 5 ila 7 gün sonra, adayın gözaltında aydınlanma ve yorgun görünümden kurtulma durumu gözlemlenir. Bu dolgunun avantajı, adayın doğal görünmesi ve gözaltında ödem riski taşımamasıdır. Etkisi 1,5 yıla kadar kalıcıdır.

Gözaltı ışık dolgusunun içeriği:

Işık dolgusu etkinliğini hyaluronik asit ile aminoasit, anti-oksidan ve nemlendiricilerden oluşan çok özel bir karışımdan sağlar. Amino grup asitler cilt yapısının kollajen miktarını artırır ve cildin nem seviyesini yükseltir. Ulaşılmak istenen amaçla aynı doğrultuda,  gözaltı dokusu beslenerek daha kaliteli bir görünüm elde edilir. Antioksidanlar gözaltı dokusunu koruyarak sağlıklı kalmasını sağlar. Normal şartlarda bir işlemle sağlanan yeni görünüm, sahip olunan morluk ve çukurluğun yoğunluğu ve şiddetine bağlı olarak ikinci bir seansla desteklenebilir.

Gözaltı ışık dolgusu hangi adaylara uygulanabilir?

Bu işlem göz çukurundan şikâyetçi olan adaylara kolaylıkla uygulanabilir. Gözaltı torbalarının ve morluklarının azaltılmasına destek olur.

Etkisi ne kadar devam eder ve sık sık tekrarlamak gerekir mi?

Gözaltı ışık dolgusu işlemi etkisini 6 ila 8 ay arası göstermektedir. Görünümde eski hale dönüş söz konusu olduğunda, süre bitiminde tekrarlanmalıdır. Yinelenen uygulamalarla kalıcılık daha da artacaktır ve etki süresi uzayacaktır.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız