Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak - İzmir / TÜRKİYE

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

EPİLASYON / ÜTÜLEME

Epilasyon yani foton ışık anlamına gelir. İstenmeyen kıllardan kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolu epilasyonudur. Belirli dalga boylarındaki ışınların koyu renkli maddeler tarafından tutulmak kaydıyla enerjilerini bu maddelere aktararak ısı enerjisine dönüşürler. Epilasyon, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin ışığın tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlar sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip eder. Bu sırada ortaya çıkan ısı kıl kökü hücresini tahrip eder. Kıllardaki melanin cilt dokusuna oranla daha konsantredir. Bu da cildin zarar görmesini önler. Epilasyon işlemi kullanılan cihaz ve cihazı kullanan operatöre bağlı bir işlemdir. Kesinlikle doktor kontrolünde yapılması gereken epilasyonu işlemi, %90 başarı oranıyla kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulmanın en iyi yoludur. Seans sayısı ve epilasyondan alacağınız verim cilt ve kıl yapınızla doğru orantılıdır.

Epilasyonun Avantajları

  • Epilasyon çoğu aday için kalıcı ya da uzun süreli sonuçlar sağlar.
  • İşlem doğru yapıldığı takdirde güvenilir bir yöntemdir.
  • Bacak, sırt gibi geniş alanlarda uygulama olanağı sağlar.
  • Ağrısı ve acısı düşük bir yöntemdir, çoğu aday işleme rahatlıkla uyum sağlar.
  • Hızlı bir yöntemdir, deneyimli bir uygulayıcı ile, kıl yoğunluğu ve kalınlığından bağımsız olarak, 6-7 seansta vücuttaki tüm istenmeyen kıllar temizlenebilir.
  • Cilt üzerine alerjik bir yan etki göstermez, cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz, kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir bilgiye da henüz ulaşılamamıştır.
  • Batık kılların ve kıl dönmelerinin en etkili tedavi yöntemidir.
  • Bulaşıcı hastalık riski yoktur.

Epilasyon Uygulama Süresi

18 yaş üzeri bireylere uygulanabilen epilasyonla en iyi sonucu alabilmek için gereken tedavi süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Yaş, genetik, hormonsal faktörler, ilaç kullanımı ve metabolizmanın özellikleri gibi birçok faktörler kıl kalınlığı ve gücü üzerinde etkili bir rol oynuyor. Uygulama süresince büyüme döngüsündeki kıl folikülünün büyüme kapasitesini hızla yavaşlatıyor ve yok ediyor. Uygulama başlangıcından itibaren kılların daha yavaş ve daha ince çıktıkları gözleniyor.

Epilasyon Fiyatları

Epilasyon fiyatları, cinsiyete, ten rengine ve uygulanacak bölgeye göre değişmektedir. Tüm vücut epilasyonu yaygın olmakla birlikte, bacak, koltuk altı  epilasyonu, kol, bikini bölgesi veya genital bölge epilasyonu, çene ve yüz bölgesi kadınlar arasında en çok epilasyon yapılan bölgelerdir. Epilasyon paket seansları, tek seanslık uygulamalara göre daha avantajlıdır. Güncel fiyat ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak için Estrella Estetik Merkezi danışmanlarını arayabilirsiniz.

Epilasyon
epilasyon; tıraş, cımbız ve ağda gibi yöntemlerden memnun değilseniz göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek olabilir.
İzmir Epilasyon
İzmir Alsancak’ta faaliyet gösteren Estrella Estetik, İzmir Epilasyon da en çok tercih edilen danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.
Epilasyon Fiyatları
Epilasyon Fiyatları ; uygulanacak bölgeye, kıl tiplerine ve rengine göre değişiklik göstermektedir. epilasyon fiyatları konusunda doğru fiyatlandırma için ön konsolidasyon gerekmektedir.
Epilasyon İzmir
Estrella Estetik İzmir Alsancak’ta Epilasyon konusunda faaliyet göstermektedir.
Epilasyon Fiyatları
Epilasyon fiyatları, uygulanacak tekniğe, bölgeye, cilt tipleri, kıl tipleri ve renklerine göre değişiklik gösterebilir.
İzmir Epilasyon
Estrella Estetik Pazartesi-Cumartesi arası Saat:09:00 dan 19:30 a kadar hizmet vermektedir. İzmir epilasyon fırsatlarını sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Diyot Epiasyon nedir?
Diyot epilasyon ; diode lazer, diot lazer olarakta bilinmektedir. Genel olarak diyot  kullanım alanı koyu tenlerde uygulanması ile bilinmektedir. Açık tenlerde başarı oranı daha düşüktür.
Alexandrite Epilasyon
Alexandrite  , ışık atımlarıyla kıl folikülünü hedef alır ve dışarı atımını sağlayarak daha fazla büyümeyi en aza indirmeyi hedefler. Alexandrite  ülkemizdede çok tercih edilen bir yöntemdir.
En iyi epilasyon aleti
En iyi epilasyon aleti, Uzman hekimlerin size önerdiği cihaz ve yöntemlerdir.

Ücretsiz Danış

İşlemle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?
Adınız Soyadınız
E-mail
Telefon
Konu
Mesajınız